Mācību gada noslēguma koncerts atpūtas centrā “Lido”

Svētdien, 26. maijā, pulcējāmies atpūtas centrā “Lido”, lai ar burvīgu koncertu noslēgtu šo mācību gadu. Dziedāja ne tikai 5.-12. klašu koris, bet arī 1.-4. klašu koris un pirmsskolas grupa.

Koncertu atklāja pirmsskolas grupa, kas noteikti sasildīja ne tikai skatītāju, bet arī mūsu pašu koristu sirdis. Kas gan var būt jaukāks par mazu meitenīšu skaisto dziedājumu?

Kad pirmsskolas grupa bija nodziedājusi, skatītāji varēja baudīt 1.-4. klašu kora veikumu, pēc kura arī sekoja 5.-12. klašu kora dziedājums. Šoreiz dziesmas izvēlējās ne tikai skolotājas, bet arī pašas meitenes. Piemēram, Mārtiņa Freimaņa dziesmu “Beigās viss būs tomēr labi” izvēlējās Madara, paldies viņai par to.

Savukārt, dziesmu “Just the way you are” izvēlējās students no Vācijas – Andreas. Viņš ne tikai izvēlējās šo dziesmu, bet arī mācīja mūs, kā arī koncertā visiem parādīja savas diriģenta prasmes. Domāju, ka tā bija laba pieredze gan viņam, gan mums.

Par spīti tam, ka ārā bija auksts, iespēju baudīt koncertu garām nelaida neviens. Paldies visiem klausītājiem un dziedātājām par izturību.

Autore: Stefānija Sīmane

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *