Jauno solistu konkurss „Solisti – Rīgai”

2013. gada 8. novembrī, Rīgas Skolēnu pils zālē norisinājās jauno solistu konkurss „Solisti – Rīgai”. Bija liels prieks redzēt tik daudz jauno konkursantu ar vēlmi dziedāt un uzstāties. Paldies ne tikai visiem dalībniekiem un viņu pedagogiem par drosmi un ieguldīto darbu, bet arī žūrijai par objektīvo vērtējumu.

Vēlamies īpaši sveikt mūsu kora meitenes ar godalgotajām vietām – Eviju Mālmani ar 4. vietu 1. – 4. klašu grupā, Gundu Leini ar 2. vietu 5. – 9. klašu grupā, kā arī Stefāniju Sīmani ar 2. vietu 10. – 12. klašu grupā. Sveicam arī Katrīnu Jēkabsoni un Aneti Ķempeli, kuras godam nopelnīja pateicības rakstus.

Nākamgad ceram redzēt vairāk dalībnieku ne tikai no mūsu pašu kora, bet arī no citiem koriem. Rodiet sevī drosmi, jo dziedāšana ir kas īpašs!

8 Comments

 1. Katrīna B.

  Man ļoti patika konkurss. Tas bija ļoti interesants. Bija ļoti laba konkurence gan no pašu, gan citiem koriem. Varēja iegūt jaunu pieredzi, novērtēt balsu dažādību.

 2. Monta P.

  Man ļoti patika tas, ka meitenes, kuras piedalījās, parādīja to, uz ko ir spējīgas. Protams, patika mūsējās, taču kā jau vairākumam no kora, patika Stefānija. 🙂

 3. Stefānija

  Jāatzīst, ka konkurss „Solisti Rīgai” bija patiesi jauks pasākums, jo tajā piedalījās daudz iesācēju, kuriem tā bija pirmā pieredze solo dziedāšanā(tajā skaitā arī man).
  Šāda veida konkursi sniedz iespēju pārbaudīt gan savas prasmes, gan drosmi. Vislielākais prieks un sajūsma man bija par to, cik dažāda vecuma skolēni dziedāja šajā konkursā. Apbrīnoju cilvēkus, kuriem vecums nekādā ziņā nav šķērslis.
  Kā jau vienmēr man bija liels prieks dzirdēt gan Gundas, gan Katrīnas, gan Anetes, gan mazās Evijas daiļās, koptās balsis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *